• Tablo Modelleri
    0
    0
    0
    0
    0
Modern Tablo
69,90 TL
Yaprak Tablosu
119,90 TL

İnsanların çoğu aksesuar kullanmayı sever. Aksesuarlar sayesinde evlerde farklı tarzlar ve etkiler oluşturulabileceği gibi, tamamlanma hissi pekiştirilir. Aksesuarların en önemlileri olan dekoratif tablolar, yanlış kullanıldıkları zaman bir evi dar veya küçük gösterebilir. Bu nedenle tablo seçerken dikkat edilmesi gereken püf noktalar vardır.

Salonunuzda tablo kullanmak istiyorsanız, öncelikle metrekarenizi öğrenmeniz gerekir. Büyük bir salon için büyük ebatlarda dekor tablolar kullanabilirsiniz. Küçük alanlarda ise dekoratif küçük tablolar veya dekoratif parçalı tablolar tercih edebilirsiniz. Ahşap çerçeve seçerken mobilya rengine dikkat etmeniz gerekir. Seçmek istediğiniz dekoratif tablo çerçeveniz, salonunuzdaki mobilyalar ile birebir uyumlu olmak zorunda değildir, mobilya tonunuzun bir ton açığını veya bir ton koyusunu da kullanabilirsiniz. Genellikle modern salonlarda, üzerinde spot ışıkları olan cam çerçeveler veya kanvas tablolar oldukça şık görünümler yaratmaktadır. Salonlarda kullanılan modern dekoratif tablolar birbirinden farklı resimler ile sunulmaktadır.

Dekoratif Tablolar & Modern Dekorasyon Tabloları

Evinize ve size hitap eden tabloları, büyüklüğüne ve çerçevenin görünümüne göre seçerseniz mekânlarda doğru görüntüler yakalamanızı sağlar. Dekorasyon için tablolar evin farklı alanlarında kullanılabilir. Koridorda, mutfakta, salonda ve gözünüze hoş görüneceğini düşündüğünüz her yerde kullanılabilir. Seçilen modern tablolar mekânda doğru yerlere asıldığı zaman daha güzel sonuçlar vermektedir. Çok yükseğe asılan bir tablo, estetik görünmekten ziyade kötü bir görünüme yol açacaktır. Bu nedenle tablo asarken ayakta durup göz hizanızın olduğu noktayı orta nokta olarak belirleyip,tablonuzu asmanız gerekir. Koltuk üzerine veya bir obje üzerine gelen tablolar da çok yukarıya asılmamalıdır. Bir duvarda birden fazla tablo kullanılabilir. Birbirine uyumlu çerçeve ve resimler aynı duvarda simetrik bir şekilde sergilenebilir.

Ev dekorasyonu için tablolar MarkaTablo internet sitemizde farklı model ve tarzlarda mevcuttur. Duvar tablo fiyatları MarkaTablo sitesinde uygun fiyat aralıkları ile sunulmaktadır. Sahip olmak istediğiniz Dekoratif salon tablosu ücretsiz kargo ile adrese teslim edilmektedir. MarkaTablo sitemizde binlerce çeşit tablo modeli bulunmaktadır. Ruhunuza ve evinize hitap eden tabloları, sitemizden güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Sitemiz gelişen üretim teknolojisi sayesinde her geçen gün yeni ve heyecan verici ürünler ile tanışmanızı sağlamaktadır. Bunların arasında bulunan modern dekoratif tablolar ucuz ve kaliteli bir şekilde sitemiz MarkaTablo arıcılığı ile sizlere kısa sürede ulaştırılmaktadır.

Sitemizde bulunan ürünlerde görüntü bulanıklığı ve piksel bozukluğu görülmez. Sitemizde bulunan dekorasyon için tablolar en yüksek görüntü çözünürlüğüne sahip olmaktadır ve dış etkenlerden zarar görmemesi için yüzey koruyucu uygulanmaktadır. Tablolarımızın tamamı % 100 pamuk kumaş ve en kaliteli ahşap şaseler kullanılarak yapılır ve ömür boyu aynı kalite ile kullanılır. Sitemiz MarkaTablo, yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedefleyen ve bu doğrultuda hizmet vermeyi sürdüren bir sitedir. MarkaTablo sitemizden alışveriş limiti olmaksızın alışveriş yapabilir ve Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo avantajı ile sipariş verdiğiniz ürüne hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.