• Tablo Modelleri
    0

Evlerde dekorasyonun tamamlayıcı elmanı olarak kullanılan tablolar, günümüzde iyice modern hale gelmiş durumdadır. Pek çok farklı çeşitleri ile hemen hemen her evde en az bir tane bulunmaktadır. Bazen sadece aksesuar amaçlı kullanılırken bazen de insana bir şeyler hissettirdiği, bir anlamı olduğu için kullanılmaktadır. Fakat kullanım yerine göre tablo ölçülerine dikkat edilmelidir.

Dikkat edilmesi gereken noktalar

Metrekare

Bir eşyanın üstüne kullanılıyor ise eşya ile tablo arasındaki mesafeye de dikkat edilmelidir. Örneğin bir koltuk üzerine kullanılan tablonun kanepe ile arasındaki mesafe 10 ila 20 santimetre aralığında olmalıdır.

Büyüklük-küçüklük

Küçük alanlar için tablo seçiyorsanız ince ve geniş tablolar seçmelisiniz. Büyük bir oda için her boyutta tablo kullanmanız mümkündür.

Alana uygunluğu

Tabi en önemli nokta seçtiğiniz tablonun kullanacağınız alana uygun modelde ve uygun renklerde olmasıdır. Dekor eşyalarınızın bir ton açığı veya bir ton koyusu olabilir. 

Göz hizası

Tablonun asıldığı yer göz hizasına uygun bir şekilde olmalıdır. Bu bir kişinin oturur şekildeki göz hizası veya ayaktaki duruş göz hizasına göre olabilir. Bir nevi bakış açısına da dayanmaktadır. Odaların klasikliği veya modernliği açısından seçilen tablonun çerçevesi de oldukça önemlidir. Tabloyu astığınız yerde bir tane daha tablo var ise simetrik şekilde kullanılması daha hoş bir görüntü yaratacaktır.

Modernlik-klasiklik

Klasik bir oda için ahşap çerçeve kenarları uygun olurken, modern bir oda için daha çok cam çerçeve kenarları uygun olacaktır. Bu sayede tablolar evinizde daha şık ve daha hoş bir hava yaratacaktır. Doğru yerde ve doğru şekilde kullanılan her aksesuar gibi tablolarda her zaman şıklığını ön planda tutacaktır.

Modern Sanat: Nü Tablolar & Kadın Tabloları

Marka tablo sitemiz çeşit çeşit tablo modelleri ile en çok tercih edilen tablo satış sitesidir. Uygun fiyat aralıklarında, her boyutta, her renkte ve her çeşit tablolar ile en iyi şekilde hizmet vermektedir. Sitemizde bulun tablo çeşitlerinden sadece birisi olan nü tablolar şıklığını her zaman göstermektedir. Değişik kadın tabloları ile evinizi en iyi şekilde süsleyebilirsiniz. En güzel kadın tabloları marka tablo sitesinde bulunmakta ve müşteri memnuniyetinin önemli olduğu sitemizde, müşterilerin her isteği mümkün olduğu takdirde her şekilde karşılanmaktadır. Kadın temalı tablolar kendi içinde de bazı çeşitlere ayrılmaktadır. Kadın tabloları yağlıboya en çok tercih edilenlerdendir. Nü tablo fiyatları sitemizde yazılı olarak gösterilmektedir. Bu sayede size en uygun fiyatlı tabloyu seçip nü tablo satın al butonuna basarak anında sipariş verebilirsiniz. Kargo ile kapınıza kadar getirilen tablonun ücretini kapıda ödeme kolaylığı ile de ödeyebilirsiniz. Güler yüzlü çalışanlarımız ile de memnun kalacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Sitemizde bulunan nü canvas tablo oldukça ilgi çekmektedir. En iyi hizmeti veren sitemiz her türlü kolaylığı olabildiğince size sağlayacağından, hiçbir şekilde zorluk yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sizde güzel kadın tabloları istiyorsanız sitemizdeki kadın konulu tablolar adlı bölüme mutlaka göz atmalısınız. 

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.