• Tablo Modelleri
    0
    0
    0
    0
    0

Evinizin daha hoş bir görünüme sahip olmasını sağlayan tablolar, sağlam, düz ve taşınabilir olan bir tahta, bez, kâğıt ve benzeri maddelerin üzerine yapılmış olan sulu, yağlı, pastel boya veya kara kalem çalışmasıyla çizilmiş resimlerdir. Değişik boyutlarda olan tablolar tarih, portre, manzara, natürmort, savaş ve benzeri konularda yapılmaktadır.

Tablolar aslında herkesin evlerinin süsleyen en gözde aksesuarlardandır. Fakat tabloları herkes evinde doğru şekilde kullanmamaktadır. Bundan dolayı da evde hoş bir görüntü oluşturan tablolar daha da kötü bir görüntü oluşturmaktadır. Bu durumla karşılaşmamak için tablo seçimi yaparken dikkat edeceğiniz bazı konular bulunmaktadır. Kara kalem çizimi, yağlı boya, pastel boya gibi birçok farklı tasarımlarıyla marka tablo sitemizdeki Atatürk tabloları, Atatürk tablosu satın al butonuyla anında sipariş vermenize imkan sağlamaktadır. Kapıda ödeme imkânı ile sizlere en iyi şekilde hizmet sunan sitemiz müşteri memnuniyetine de büyük önem vermektedir.

Atatürk Tabloları Seçimlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Konular

En yaygın yapılan hatalardan birisi tabloların asılması gereken yerleri doğru seçememektir. Bir tablo orta hizada yani göz hizasına göre asılmalıdır ki doğru yerini bulabilsin.  Göz hizası, oturur bir şekilde veya ayaktaki bir kişinin göz hizasına göre alınabilir. Eğer tablonuzu bir kanepenin üzerine asmak istiyorsanız, kanepeyle asılan tablo arasında 10-20 santimetre kadar bir mesafe olmalıdır. Eğer bir masanın üzerine asılıyor ise 20-25 santimetre kadar boşluk olmalıdır. Birçok modeli ve renkleri bulunan tablolar evdeki dekorasyona ve renklere uygun şekilde seçilmelidir. Küçük bir alan için tablo seçiyorsanız ince ve geniş tabloları tercih etmelisiniz. Aksi takdirde, asılan tablo odayı daha da küçük gösterebilir. Klasik bir odaya tablo seçiyorsanız ahşap çerçeveler kullanmalısınız veya daha modern bir odaya tablo seçiyorsanız cam çerçevelerden yapılmış olan tabloları seçmek daha güzel bir bütünlük sağlayacaktır. Atatürk tabloları satışı için hemen sitemizde yer alan onlarca tablo arasından beğendiğiniz ürünleri seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Her türlü renkte ve her türlü çeşitte tablolar MarkaTablo.com sitemizde mevcuttur. En çok tercih edilen tablolar arasında yer alan Atatürk tabloları birçok çerçeve çeşidiyle sitemizde beğeninize sunulmaktadır. Mustafa Kemal Atatürk tabloları göz kamaştırıcılığının yanı sıra en uygun fiyatlar ile sitemizde bulunmaktadır. 

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.