Hayatımızın neredeyse her anını evlerimizden ziyade evlerimizin bir odası olan mutfakta geçiriyoruz. İşten ya da okuldan geliyoruz ya yemek yemek ya da yemek yapmak için mutfağa giriyoruz, sofradan kalkıyoruz ya çay içmek için ya da bulaşıkları yıkamaz için mutfakta kalıyoruz. Hal böyle olunca en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan bir tanesi de mutfaklarımız oluyor. Özellikle bu sebepler göz önüne alındığında, mutfakta daha hoş ve eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak olan mutfak tabloları günümüzde yavaş yavaş birbirinden farklı desen ve modellerde boy göstermeye başladı. Pek çok kişinin gerek mutfak duvarlarını gerekse yemek salonlarını süslemek için tasarlanan mutfak tablosu şimdiden pek çok kadının gönlünü fethetmeyi başarmış gibi duruyor.

En Güzel ve Dekoratif Mutfak Tabloları MarkaTablo'da

En çok vakit geçirdiğimiz yer olan mutfaklarımız, ne yazık ki her daim geniş ve aydınlık olamayabiliyor. Sadece güzel bir aydınlatmanın bile kendine getirebileceği mutfağınız aynı zamanda günümüzde pek çok kişinin tercihi olan LED’li mutfak tablo ile de süslenebiliyor. Kendi mutfağınızın dışında herhangi bir mutfağın, kahve fincanının, kızarmış ekmeğin ya da soft renklerde bir mutfak masasının resmedilerek mutfak için dekoratif tablolar oluşturulduğunu düşünün. Bu tablolar, ruhunuzu yatıştıracak ve tüm günün işlerini keyifle halletmenize imkân sağlayacaktır.

İlk düşünüldüğünde mutfak için kanvas tablo alma fikri çokta mantıklı gelmeyebilir. Zaten mutfaktayken ayrıca mutfak tablosunu neden isteyim ki diyebilirsiniz. Fakat mutfak tabloları modelleri düşündüğünüz gibi bir mutfağın resmedilmesinden ziyade mutfağa dâhil olan her şeyin çizilmesini kapsıyor. Üzerinde buharları tüten incecik fincandaki çayın çizilmesi ya da kahvenin o koyu rengiyle tabloya aktarılması buram buram kahve kokusu almanıza imkân sağlar ya da harika bir kahvaltı sofrasının olduğu bir mutfak tablosu güzel bir sofra kurup güne güzel başlamanıza olanak tanır. Çünkü düşünmekten çok görsellikle hareket ettiğimizden, gördüğümüz her şeye özenme ihtimalimiz artar. Üstelik duvarlarınızı süslemeyi düşündüğünüz dekoratif mutfak tabloları sandığınız kadar maliyetli değildir. İnternete girerek ya da mağazaları gezerek mutfak tabloları ve fiyatları hakkında rahatlıkla bilgi edinebilir ve mutfaklarınıza bambaşka bir görüntü katma imkânı sağlayabilirsiniz.

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.