• Tablo Modelleri
    0
    0
    0

Evinizin dekorasyonu ile bütünlük sağlayıp, evinizin daha şık görünmesini sağlayan ve vazgeçilmez olan en önemli aksesuar tablolardır. Fakat tabloların dekorasyon ile birleşmesi sonucu oluşan şık görüntü bazen yanlış yerlerde yanlış tabloların kullanımı veya yanlış ölçülerde tablo kullanımları ile daha çok şıklık vermek yerine şıklığı bozabilmektedir. Pek çok tablo modeli, tablo çerçevesi ve tablo boyutu bulunduğundan kullanacağınız yere en uygun olanını seçmeniz gerekir. Mesela büyük bir oda için seçebileceğiniz tablo dekorasyon uyumu ile birlikte istediğiniz her boyutta olabilirken, daha küçük bir oda için kullanacağınız tablo daha ince ve geniş olmalıdır. Aksi takdirde odayı daha da küçük bir hale getirebilirsiniz. Bir tablo çeşidi olan klasik tablolar da en çok tercih edilen tablolar arasında yer almaktadır. 

Klasik Tablo Modelleri Burada Sunuluyor

Klasik tablo konusu genel olarak insandır.  Doğa gözlemine göre insan yapısı biçimlendirilmektedir. İnsan figürü, bir mekân içerisinde yer almaktadır İstediğiniz her boyutta ve her çeşitte tablo bulabileceğiniz marka tablo sitemiz en iyi hizmeti sizlere sunmaktadır. Klasik tablo modelleri sitemizde herkesin bütçesine uygun şekilde bulunmaktadır. Klasik yağlıboya tablolar evinizin daha şık bir hal almasına yardımcı olacaktır. Birçok ünlü klasik tablolar sitemizde her boyutta ve çeşitli çerçeve kenarları ile mevcuttur. Klasik çerçeveli tablolar içinde marka tablositemizden birbirinden güzel birçok model arasından seçiminizi yapabilir, kolayca sipariş vererek kapıda ödeme imkânından yararlanabilirsiniz. 

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.