• Tablo Modelleri
    0
    0
    0

Ev dekorasyonunda tablo seçimi kulağa basit gibi gelse de aslında dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Genellikle yanlış tablo ve tablo büyüklüğü kullanımı nedeni ile gözümüze hoş görünmeyen görüntüler oluşur. Bir tablo ciddi anlamda yaşam alanımızın havasını değiştirir. Tablolar dekorasyonun ana öğesi olmamaktadır. Sadece bir aksesuar öğesidir. Küçük alanlarda kullanılan tablolar, aksesuar niteliğinden çıkıp ana dekorasyon öğesi olarak görünür. Yaşam alanı dekore ederken tablo seçimi en sona bırakılmalıdır. Mekanın rengine ve tarza uyumlu olarak tablo seçilmelidir.

Klasik olarak dekore edilen bir ev için klasik çerçeveli klasik tablolar tercih edilmelidir. Ahşap çerçeveli siyah beyaz tablolar mekanlarda nostaljik bir görünüm yakalamanızı sağlayabilir. Modern dekorasyonlarda çerçevesiz tablolar kullanılmalıdır. Çerçeve yerine belli belirsiz kenarlıklar veya aydınlatmalar yapılabilir. Modern dekorasyonda ilginç formlarda dikey tablolardan veya panoramik fotoğraf tekniğinden yararlanabilirsiniz. Önemli olan tabloların birbirlerini destekleyen içeriklere sahip olmasıdır. Siyah beyaz tablo modelleri klasik mekanlarda olduğu kadar modern mekanlarda da kullanılmaktadır. En sevdiğiniz fotoğrafınızı siyah beyaz tablo modeli yaptırıp dekorasyon amaçlı kullanabilirsiniz.

Siyah Beyaz Kanvas Tablolar

Markatablo sitemizde bulabileceğiniz siyah beyaz kırmızı tablo modelleri arasından mekanınıza ve zevkinize en uygununu bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz siyah beyaz canvas tablolar taksit imkanları ile satılmaktadır. Markatablo sitesinden almak istediğiniz kırmızı siyah beyaz tablolar ücretsiz kargo ile adrese teslim edilmektedir. Kırmızı siyah tablolar ve daha pek çok tablo modelleri markatablo sitesinde uygun fiyatlarda sunulmaktadır. Seçtiğiniz tablolar sitemizde gördüğünüz gibi aynı kalite ve aynı görsellik ile gelmektedir. Tarzınıza en uygun tabloyu tercih ederek mekanlarınızda harika görünümler yakalayabilirsiniz. Sahip olduğunuz tablolar sizi ve ruhunuzu yansıtmaktadır. Sitemizde sunulan kaliteli tablolar arasından sizi en iyi ifade eden tabloyu bulup mekanlarınızda kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı modellerde sunulan tablolar kaliteli ve güvenilir bir hizmetle sizlere ulaştırılmaktadır. Siyah tablolar, beyaz tablolar, siyah kanvas tabloları ve daha birçok model markatablo sitemizde sunulmaktadır. Tek yapmanız gereken oturduğunuz yerden sitemizi ziyaret etmek ve tablo modelleri arasından size en uygun tabloyu seçip satın almak.

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.