• Tablo Modelleri
  0
  0
  0
  0

Herkes aksesuar kullanmayı sevmektedir. Birçok farklı aksesuar sayesinde, evlerde değişik tarz ve değişik etkiler yaratılabilmektedir. En önemli ve evlerde en çok etki yaratan aksesuar ise tablolardır. Tablo seçimleri oldukça önemlidir. Yanlış tablo seçimi evimizi dar veya küçük gösterebilir. Bundan dolayı tablo seçimlerinde bazı püf noktalar bulunmaktadır.

Tablo seçimlerindeki püf noktalar

 1. Bir tablo seçiminde en önemli faktör metrekaredir.
 • Büyük bir salonunuz var ise istediğiniz boyutta bir tablo kullanabilirsiniz.
 • Eğer küçük bir alanda tablo kullanacaksanız, geniş tablolar yerine ince ve uzun tablolar kullanmak daha doğru olacaktır.
 1. İkinci önemli faktör ise evin dekorasyonuna uygun tarzda bir tablo ve uygun bir çerçeve seçimidir.
 • Çoğunlukla klasik dekorasyonlu bir alanda ahşap tablolar kullanılmaktadır. Fakat ahşap tablo seçimi yaparken de mobilya renklerine dikkat edilmelidir. Mobilya renginizin bir ton açığı veya bir ton koyusunu kullanmak en doğru seçim olacaktır.
 •  Modern dekorasyona sahip olan evlerde ise, genelde spot ışıkları olan camdan çerçeveler kullanmak daha güzel bir bütünlük yakalamanızı sağlayacaktır.
 1. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise tablonun göz hizasına asılmasıdır.
 • Yanında başka bir tablo var ise, simetrik bir kullanım daha etkileyici bir görüntü yaratacaktır.

Soyut Tablolar & Sanatsal Tablolar MarkaTablo.com'da

Markatablo sitemizde istediğiniz boyutta, evinize en uygun renklerde ve birçok farklı çerçeve çeşitlerinin ile farklı tablo çeşitlerini bulabilirsiniz. Bu tablo çeşitlerinde biri olan soyut tablolar belli belirsiz şekilleri ve karışık renkleri ile istenilen her yerde oldukça şık görüntüler yaratmaktadır. Birçok Ünlü soyut tablolar sitemizde mevcuttur.  Diğer bir adıyla sanatsal tablolar dediğimiz bu tabloların da kendi içinde çeşitleri bulunmaktadır. Bazıları karışık renklerle karalama gibi oluşturulmuş tablo iken, bazıları da yine karışık renkler ile belirli şekiller oluşturulmuş tablolardır. Bazıları soyut yağlı tablolar olarak da adlandırılmaktadır. Birçok soyut yağlı tablo modelleri sitemizde en uygun fiyatlarda bulunmaktadır. Soyut modern tablolar bulunduran sitemiz modern salonunuzun en güzel şekilde dekorasyonunu tamamlamak için her zaman en iyi şekilde hizmetinizdedir. Sitemizde istediğin, soyut tabloları bulabilirsiniz. 

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.