• Tablo Modelleri
    0
    0
    0
Tren Tablosu
349,00 TL
Balon Tablosu
349,00 TL
Garaj Tablosu
349,00 TL
Ferrari Tablosu
349,00 TL
Uçak Tablosu
349,00 TL
Tır Tablosu
349,00 TL

Son dönemlerin en çok tercih edilen tabloları arasına araba tabloları da girmektedir. Özellikle arka fonun siyah, arabanın ise renkli olduğu tablolar oldukça dikkat çekici ve hoş bir görüntü oluşturmaktadır. Araba resimli tablolar ilgileri oldukça üzerine toplamayı başarabilmektedir. Ama öncelik olarak erkeklerin kullandığı araba tablosu insanlarda gizlenmiş tutkuları ortaya çıkarabilmek gibi özelliklere sahiptir.

Mesela çoğunlukla eski model arabaların kullanıldığı tablolar da asıl gizlenen his herkesin sahip olamayacağı gücün sende olduğunu hissettirmektir. Bu yüzden klasik araba tabloları daha çok kullanılmaktadır. Mesela bir düşünün tablolarda eski modellere mi yoksa şimdi ki modellere mi yer verilmektedir? Bu cevabı oldukça basit bir soru olacaktır. Elbette ki eski araba tabloları daha çok ilgi çekecektir. Elbette tüm bunlar haricinde hız arabalarının yer aldığı tablolar da yapılmaktadır. Bu tablolara baktığınız da içiniz de yepyeni bir heyecan oluşabilir. Sanki o araba elinizin altındaymış gibi hissedebilirsiniz.

Muhteşem Eski Araba Tabloları

Klasik araba tabloları daha çok tutku sahibi olan insanların tercihidir. Özellikle araba koleksiyonu yapan insanların favorisi klasik arabalardır. Bunun nedeni yılların verdiği eşsizliği koruyor olabilmesidir. Bu da onu diğerlerinden ayıran başlıca özelliktir. Birde bu arabaları tabloda düşündüğünüzde sizi hayaller âlemine götürecek ve rahatlatacaktır. Kanvas araba modelleri özelliklerinin en güzel yanı ise sanki arabanın hareket ediyor hissini size vermesidir. Bu da sizin bu tür tablolara ilgi duymanızı sağlayacaktır.  

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.