• Tablo Modelleri
    0
    0
    0
    0

Bir odanın dekoru duvara asılan resim veya tablolar ile tamamlanır. Duvara asılan tablolar bizden izler taşır. Aksi taktirde odalar soğuk, hissiz ve eksik olur. Duvara asmak istediğiniz tablo sayısı birden fazlaysa, yani birbirine benzer iki tabloyu aynı duvarda kullanmak istiyorsanız simetrik açıdan iyi ayarlamanız gerekir.

Tabloları duvarınıza asarken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir.

- Duvara asacağınız tablonun göz seviyesinde olmasına dikkat etmelisiniz.

- Her zaman yeniliklere açık olun, odanızda tabloyu kapının üzerine asarak daha farklı görünümler yakalayabilirsiniz.

- Birkaç parça tabloyu çalışma masanızın üzerinde kullanabilirsiniz. Bu sayede kendinize daha huzurlu çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.

- Tabloları duvarınıza asarken kendi zevkinize güvenin, yaptığınız işin doğru olduğuna inanıyorsanız tablonuzu doğru yerde sergiliyorsunuzdur.

Evinizin girişi olan antrede sizi anlatan küçük ebatlı orijinal ünlü ressamların tabloları ile sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Mekanlarda bulunan merdiven boşluklarına asılan ünlü ressamların yağlı boya tabloları veya basamakların ritmine uygun tablolar monotonluğu kırar. Tablolarınız farklı tarzlarda ise, bu tabloları aynı mekanlarda birbirini görmeyen duvarlara asarak bütünlük sağlayabilirsiniz. Tablolarınızın boyutları birbirinden farklı ise göz hizası orta nokta olarak kabul edilmeli ve tablalar bu şekilde asılmalıdır. Çok büyük tablolar büyük salonlarda veya antrelerde kullanılmalıdır. Sitemiz markatablo, birbirinden farklı tablo seçenekleri ile sunulmaktadır. Ünlü ressamların aşk tabloları ve daha birçok ünlü ressam tabloları uygun fiyatlarda sitemizde satılmaktadır. Ünlü ressamların yaptığı tablolar ile mekanlarınızda görsel sunumlar yapmak istiyorsanız kalitenin adresi markatablo'yu ziyaret edebilirsiniz.

Dünyaca Ünlü Ressamların Tabloları Burada

Birbirinden farklı modellerde sunulan ünlü ressamların siyah beyaz tabloları mekanlarınıza nostaljik bir hava katacaktır. Ünlü ressam tabloları arasından tarzınıza en uygun olanı seçerek evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Kendi ruhunuzu en güzel şekilde yansıtabileceğiniz tablo modelleri ile evlerinizde kendinizden izler oluşturabilirsiniz. Ünlü ressamların balerin tabloları ve daha birçok güzel eserini mekanlarınızda gönül rahatlığı ile sergileyebilirsiniz. Markatablo sitemizden almak istediğiniz tablolar ücretsiz kargo ile adrese teslim edilmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmetler sunan sitemiz, ziyaretçilerine her türlü imkanı sunmaktadır. Satın almak istediğiniz tabloları nakit ve kredi kartına taksit imkanı ile alabilirsiniz.

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.