• Tablo Modelleri
    0
    0
    0

Duvarlarımızı bambaşka görünümlere kavuşturan tabloların birçok çeşidi bulunmaktadır. Araba tabloları, ev tabloları,şehir tabloları, sürrealist tablolar… Özellikle son zamanlarda oldukça ilgi gören tablo çeşidi ise şehir tabloları olmaktadır. Memleket hasretini hat safhada yaşayan kişilerden bir tanesiyseniz şehir manzaralı tablolar kesinlikle sizleri büyüleyecektir.

Genellikle şehrin kendine özgü bölümleri çizilen tablolara şehir manzaralı tablo denilir. Örneğin; kız kulesi sadece İstanbul da bulunmaktadır. İstanbul’u çizmek isteyen biri %90 kız kulesine yer vermektedir. Ya da anıtkabir sadece Ankara’ya özgüdür. Elbette bu da Ankara’yı tabloya aktarmak isteyen ressamların gözdelerindendir.

Şehir Manzaralı Tablolar & Ankara - İstanbul Tabloları MarkaTablo'da

Kanvas tablo parçalara ayrılmış tablo anlamına gelmektedir. Bu tarz tablolar özellikle son zamanlarda gözde tablolar haline gelmiştir. Özellikle Ankara şehrinde bu gibi tablo türleri oldukça fazla bir şekilde yapılmakta ve satılmaktadır. Ankara tablo yapan yerler ise,şehirde oldukça geniş bir yer kaplamaktadır. Hemen hemen her yerde tablo yapılabilmekte ve satılmaktadır. Ancak usta ellerden çıkan tablolar elbette kendini hemen belli etmektedir. Ankara yağlı boya tablo satan yerler ise kalitesine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Ayrıca konu olarak Ankara şehrini ele alan tablolar oldukça fazla dikkat çekmeyi başarmıştır. Özellikle ekonomik ve günümüz durumları düşünülürse oldukça farklı statüleri içerisinde kapsayan şehir konulu tablolar elde edilebilir. Ayrıca artık görülüyor ki ressamların kendi yorumuyla çizdikleri tablolar yerine,resimde sana seni hatırlatan detayları göz önünde bulundurarak çizilmiş olan resimler ön plana çıkıyor. Kanvas tabloların ise Türkiye de asıl üretim yeri Ankara’dır. Ankara canvas tablo satan yerlere bakılırsa birbirinden farklı ürünleri bir arada görebilirsiniz. Örneğin bir yerin de sadece binalar göz önünde bulunan bir tablo yapılmışken diğerinde ise doğanın ön planda tutulduğu tablolar vardır.

Ankara tablo satan yerler genellikle göz önünde bulunan piyasanın içinde olduğu yerlerdir. Örnek vermek gerekirse Kızılay Meydanı bunların arasında gösterilebilir. Elbette yağlı boya olduğundan satış fiyatları üst seviyelere çıkabilir. Ancak yapılan emeğe ve ortaya çıkan şahesere bakılırsa bu fiyatlar gözünüze o kadar büyük görünmeyecektir. Ankara canvas tablo diğer tablo çeşitlerine göre daha zahmetli ve daha çok portre bulundurduğu için fiyat olarak biraz daha üst seviyelerdedir. Ancak dekoratif amaçlı kullanılan bu tablolar o kadar şık duracaktır ki almadan edemeyeceksiniz.

Elbette her ürün pahalı olacak diye bir neden yok Ankara da oldukça ucuz fiyatlara tablolar da bulabilirsiniz. Ankara ucuz tablo bulabileceğini bir sürü yer vardır ve oralardan rahatça temin edebilirsiniz. Ankara parçalı tablo da buradan bulunabilmektedir. Ayrıca çerçeveleri de satın alırsanız tablolarınızı daha sağlam bir şekilde saklayabilirsiniz. Yani tablolarınız daha uzun ömürlü olabilir.

Ankara sanatsal tablo sergileri içerisinde ise şehir tablolarına oldukça sık rastlayabilirsiniz. Tablo toptancıları Ankara üzerinden bir araya gelir ve birçok tablo burada sergiye sunulur. Sergilendikten sonra satışa sunulur ve alıcıları ile buluşur. Bu şekilde her iki tarafında kazançlı çıkacağı bir sergi yapılmış olur. 

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.