• Tablo Modelleri
    0
    0
    0
    0

Evlerin havasını değiştiren ve birbirinden farklı modelleri bulunan tablolar, hemen hemen her evde mevcuttur. Tablo kelimesinin kökeni Fransızca diline aittir. Tablolar, sağlam ve düz aynı zamanda da taşınabilir bir kâğıt, bez ve bunlara benzer maddeler üzerine yapılmış olan yağlı boya, karakalem, pastel boya veya çeşitli sentetik boyalar kullanılarak yapılan resimlerdir. Tablolar çeşitli konulara göre sınıflandırılmaktadır. Bu çeşitlerden bazılarıtarih, savaş tabloları ve portredir. Tablolar,evler, ofisler, hastaneler, apartmanlar ve daha bir sürü kullanım alanına sahip olmakta ve mekânlardaki dekorasyonu tamamlamaktadır. Tabloların birçok çeşidi bulunmaktadır. Tarihi evlerinde yaşamak isteyenler için, Osmanlı tablo modelleri birbirinden farklı modeller ile sunulmaktadır. Ünlü Osmanlı tabloları mekanlara nostaljik hava katmaktadır.Marka tablo sitemizde Osmanlı tabloları satış fiyatları da oldukça uygundur. Osmanlı tablolar sitemizde birbirinden güzel modeller ile sunulmakta ve mekânlarda yıllarca kullanılabilirlik kalitesi sunmaktadır.

Tarihi Evinizde Yaşatın: Osmanlı Tabloları - Osmanlı Tuğrası ve Devlet Arması

Günümüzde modern tarzdan uzaklaşıp nostaljik görünümler yakalamak isteyenler için Osmanlı tablosu harika bir seçim olacaktır. Fakat tablo seçiminde dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Her tablo her odaya uygun olmayabilir. Uygun bir tablo alınmadığı takdirde odayı küçük gösterebilir veya odanın şıklığını bozabilir. Mesela küçük bir oda için, her boyutta tablo kullanılması doğru olmaz. Küçük odalar için ince ve geniş tablolar tercih edilmesi odayı daha geniş gösterecektir. Büyük bir oda içinse, her boyutta tablo kullanılabilir. Tablo boyutunun yanı sıra tablonun asıldığı yerde çok önemlidir. Bir kanepe üzerine asılan tablonun kanepeyle arasındaki mesafe 10-20 santimetre aralığında olmalıdır. Mesafenin daha fazla veya daha az olduğu takdirde kötü bir görüntü oluşabilir. Diğer bir yandan seçtiğimiz tablonun kullanılacağı alana uygun modelde,renkte ve uygun çerçeve kenarlarına sahip olması gerekir. Odadaki eşyaların bir ton açık veya bir ton koyu renginde bir tablo kullanılabilir. Tablo çeşitlerinden biri olan Osmanlı tabloları çok fazla tercih edilen tablolardandır.  Osmanlı tablolarının kendi içinde birçok çeşidi bulunmaktadır. 

Osmanlı arması tablo, Osmanlı tuğrası tablo gibi çeşitli tablolar mekânlarda sizlere adeta tarihte yolculuk yaptırmaktadır. Eviniz Osmanlı tablosu sayesinde bambaşka bir hava içerisinde olacaktır.  Markatablo sitemizde istediğiniz her model tabloyu bulabilirsiniz. Osmanlı tuğra tablo sitemizin sıkça sattığı tablolar arasında yer almaktadır.  Bunun yanı sıra sitemizde Osmanlı kanvas tablo da bulunmaktadır. Uygun fiyat arlıklarında satın alabileceğiniz, Osmanlı motifli tablolar sizlerinde oldukça hoşuna gidecektir. Osmanlı tablo fiyatları sitemizde daha detaylı bir şekilde yer almaktadır. Osmanlı kadınları tabloları o dönemin kadınlarını az da olsa hayal edebilmenizi sağlayacaktır. Osmanlı padişahları tabloları da o dönemin padişahlarını daha güzel bir şekilde görmenizi sağlayacaktır. Birçok Osmanlı tablo çeşidini sitemizde bulabilirsiniz. Ünlü Osmanlı tabloları sitemizin en gözde tablolarındandır. Osmanlının kadınları, padişahları, tuğralarının yanı sıra Osmanlı kaftan tablo oldukça dikkat  çekmektedir.

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.