MarkaTablo
2009 yılından bu güne, duvarlarınızda...
Ankara merkezli MarkaTablo, 2009 yılından bu yana kanvas tablo sektöründe binlerce müşterinin duvarlarını süslemiş, ev, işyeri, otel, ofis, hastane ve daha pek çok yerler için kanvas tablo imalatı gerçekleştirmiştir.
En kaliteli ürünü uygun fiyata temin etme prensibiyle hareket eden MarkaTablo'da, binlerce ürün arasından mutlaka beğendiğiniz bir ürün mevcut.
Ürün Kalitesi
Türkiye'nin her yerine ücretsiz kargo
MarkaTablo, Türkiye'nin neresinde olursanız olun ürünlerinizi en hızlı şekilde Yurtiçi Kargo güvencesi ile adresinize ücretsiz kargolamaktadır.
Her zaman en kaliteli üretim
MarkaTablo, Ankara merkezli imalathanesinde her zaman en kaliteli üretim anlayışını prensip edinerek, birinci sınıf müşteri memnuniyeti hedefler.
Tüm kartlara 9 taksit imkanı
Tüm kredi kartlarına peşin ve 9 taksit imkanının yanında, banka havalesine %5 indirim ve kapıda güvenli bir şekilde ödeme imkanı bulunmaktadır.
Modern Dekorasyonun Öncüsü
Tüm tabloların görsel kalitesi yüksektir, bulanıklık görülmez
3 cm kalınlığa sahip ahşap kasnak kullanılmaktadır
Zarar görmeden size ulaşması için güçlü ambalaj uygulanır
İster Tasarla, İster Galeriden Seç
Tablonuzu ister siz tasarlayın, ister tablo galerisinden seçin
Tüm ürünler ömür boyu garantilidir, hiç bir zaman dezenformasyon görülmez
Toplu alımlarda büyük indirimler sunulur
Tabloda markanın adı
En kaliteli tablo üreticisi MarkaTablo
MarkaTablo, müşteri tarafından sipariş edilen ürünü siparişten sonra hazırlamaya başlar. Asla stok tutmayız, depolama yapmayız. Bu sayede ürünlerinizin kullanım ömrü hem daha uzun olur, hem de ürün sadece sizin için üretilmiş olur. Depo masrafı yapmıyoruz, sadece sipariş verdiğiniz ürünleri üretiyor, ürünlerinizi hiç bir yerde bekletmeden size ulaştırıyoruz. Bu sayede ürünleriniz hem A'dan Z'ye birinci sınıf ve yeni malzemelerden, hem de ilk günkü hali ile size ulaştırılıyor.
Sıkça Sorulan Sorular
100.000'den fazla farklı tablo modeli
Sitemizde yer alan binlerce tabloyu, dilediğiniz modelde satın alabilirsiniz. Toplamda 100.000'den fazla model arasından beğendiklerinizi seçin.
Kendi tablonu kendin tasarla
Kendi fotoğrafınızdan tablo tasarlayarak duvarınızı süsleyebilir, ya da sevdiklerinize hediye için hazır şablonlardan tablo oluşturabilirsiniz.
Binlerce mutlu müşteri arasında yer alın
Onlarca kurumsal müşteri ve binlerce bireysel müşteri arasında yer almak için hemen tablo galerisine göz atmaya başlayabilirsiniz.
Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.