• Tablo Modelleri
    0
    0

Pek çok tabloda genel olarak birbirinden farklı birçok desen görebilirsiniz ancak çoğunlukla hayvan figürleri üzerinde yoğunlaşılır. Bunun nedeni hayvanların farklı farklı durumları simgelemesidir. Hayvan tabloları evlerimizde en çok tercih ettiğimiz tablolar arasında yer almaktadır. Özellikle at, kaplan, aslan, kuğu vb. hayvanlar, tablo yapımında en çok kullanılan canlılardır. Çoğunlukla gücü, güzelliği, inatçılığı ve kararlılığı temsil eden hayvanlar âlemi yağlı boya hayvan tabloları ile karşımıza çıkmaktadır.

Hangi hayvanın neyi simgelediği ise oldukça önemli bir detaydır. Doğan; dürüstlük ve zekânın, kelebek; zarafet ve denge dönüşümünün, ayı; güç ve bilgeliğin, kartal; özgürlük ve aydınlanmanın, baykuş; bilgeliğin ve anlayışın, geyik; barış ve kibarlığın, kurt; sadakat ve işbirliğinin, at; özgürlük, kuvvet ve hareketin, aslan ise liderlik ve cesaretin simgesidir.

Hayvan Tabloları & Hayvan Figürlü Tablolar

Bu belirtilen özelliklere göre hayvan figürlü tablolarsatın alabilirsiniz. Hangi hayvan size hitap ediyorsa onu içeren hayvan tablosu ile duvarlarınızı süsleyebilirsiniz. Evinizi, ofisinizi veya koridorlarınızı süsleyen birçok tablonun arasında sizi etkileyen bir hayvanlar âlemi tablosu olsun istemez miydiniz?

Elbette isteğinize bağlı olarak aynı anda birçok hayvanın bir arada bulunduğu tablolarda alabilirsiniz. Böyle tablolara ise genel olarak hayvanlar âlemi tablosu denir. Bu tablolar kalabalık bir görüntüye sahip olduğundan eviniz için en iyisi sıradan düz bir duvar üzerine asmanız olacaktır. Hayvan tablolarını parçalı bir şekilde bulmanız diğer seçeneklere kıyasla daha kolay olacaktır. Parçalı tablolar asimetrik bir şekilde asıldığında da içerisindeki hayvanla bütünleşip harika bir görüntü verecektir.

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.