Gizlilik Sözleşmesi
 • MarkaTablo.com, size daha iyi hizmet vermek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi üyelik ve ödeme sayfası aşamalarında sizden talep etmektedir. (İsim, adres, e-posta v.b). MarkaTablo.com sunucularında tutulan ve hiç bir şekilde üçüncü şahıs ve kurumların paylaşımlarına açılmayan bu kişisel bilgiler, müşterinin onayı daha önceden alınmış olmak üzere kampanya bilgilendirmeleri amacıyla kullanılabilir.
  MarkaTablo.com, üyelik ve ödeme sayfasında müşteriden aldığı bilgileri, üyelerin haberi yada onayı olmaksızın hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşmaz. Ayrıca bu bilgiler hiç bir şekilde ticari amaçlarla ve başka bir nedenle kullanılmaz.

  Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Üyelik panelinde yer alan e-posta bültenine abone olmak istiyorum kısmını seçili hale getirerek kampanyalardan haberdar olabilir, indirim ve fırsat duyurularının e-posta adresine gelmesini sağlayabilirsiniz.

  Müşterilerin kişisel bilgileri ancak resmi üst makamlarca talep edilmesi halinde paylaşılabilir.
  Ödeme sayfasında girilen kredi kartı veya banka bilgileri hiç bir şekilde sisteme kaydedilmez, güvenli ticaret ilkesi gereği SSL ile korunmakta olup, üst düzey güvenlik önlemleri ile sipariş vermeniz sağlanmıştır.

 • MarkaTablo.com'a aşağıdaki bilgilerden ulaşabilirsiniz:

 • Adres: Şehit Cengiz Karaca mahallesi, Sokullu Mehmet Paşa caddesi, No: 188/A, Dikmen. Çankaya / Ankara.
  Telefon: 0312 354 0000
  E-Posta: destek@markatablo.com
Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.