Geçerli İade Koşulları
  • MarkaTablo.com tarafından üretilen tüm ürünler, A'dan Z'ye Ankara merkezli imalathanemizde üretilip, kalite kontrol testlerinden geçtikten sonra müşteriye ulaştırılmaktadır.

  • Müşteriye ulaşan ürünlerde herhangi bir dezenformasyon görülmesi durumunda müşteri ürünü 15 gün içerisinde MarkaTablo.com adresine kargolayabilir, iade yada değişim imkanından yararlanabilir.

  • MarkaTablo.com'da yer alan tüm ürünler, müşterinin siparişinin içeriğine ve isteğine göre üretilmektedir. Ürünün herhangi bir keyfi nedenle beğenilmemesi durumunda, ürün müşteriye özel olarak üretildiği için iade yapılamaz.

  • MarkaTablo.com üzerinde yer alan ürün görselleri, sistem tarafından otomatik olarak oluşturulmuş görsellerdir. MarkaTablo.com'da ilgili ürün sayfasında yer alan görsel ile, elinize ulaşan üründeki görsel arasında %5 farklılık görülebilir.

  • Tüm e-ticaret siparişlerinde olduğu gibi, müşterinin kargo görevlisi ile birlikte ürünü kontrol edip alması gerekir. Eğer üründe ikinci maddede sayılan bir dezenformasyon görülürse, tutanak tutturularak ürün kargo görevlisine iade edilmelidir.

  • MarkaTablo.com'dan kredi kartı ile tek çekim veya taksit ile satın alınmış ürünlerin müşteri tarafından teslim alınmayıp, firmamıza geri dönmesi durumunda tekrar kargolama ücreti müşteriden tahsil edilmektedir.
Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.