• Tablo Modelleri
    0
    0
    0
Bebek Tablosu
64,90 TL
Ada Tablosu
69,90 TL
Şato Tablosu
64,90 TL

Çocuğunuz varsa ya da bebeğinizi bekliyorsanız onun için ideal bir odaya ihtiyacınız olacaktır. Çocuğunuzun odasında olması gereken birçok malzeme vardır. Bunları sıralamak gerekirse rahatça dinlenebileceği veuyurken rahatsız olmayacağı ortopedik bir yatakilk sırada yer alacaktır. Bu işlem bittikten sonra duvar rengini seçebilirsiniz. Duvar rengi çocuğunuz için oldukça önemlidir. Renklerinde dili vardır ve çocuğunuza doğru sinyaller verecek renkler seçmelisiniz. Renk seçimi işide bittikten sonra sırada çocuğunuz için oldukça geniş bir kitaplık hazırlamalısınız. Bu çocuğunuzun çok küçük yaştan beri kitaplara karşı sevgisini oluşturacaktır. Bu ve bunun gibi asıl gereksinimler hazırlandıktan sonra odanın birçok eksiği tamamlanmış olur.

Çocuk Odası Tabloları - Bebek Odası Tabloları ile Odanızı Dekore Edin

Ancak oda tam anlamıyla hazırlansın isterseniz ise kesinlikle çocuğunuza hitap edecek bir tabloya ihtiyacınız vardır. Çocuğunuzun odasına yer vereceğiniz tabloda gizli öğretici nitelikleri olan simgeler bulunmalıdır ve asla karanlığı kabul etmeyen içeriklere sahip olmalıdır. Birde bebek odası canvas tablo vazgeçilmezler arasındadır. Çünkü bu tür tabloları bebeğiniz kafasından bir araya getireceği için görsel hafızası gelişmiş olacaktır.

Bebek odası ledli tabloda vazgeçilmezler arasındadır. Bu bebeğinizin gece uyandığında yalnız olmadığını hissettirecek tablo türüdür. Tablonun özel boyaları sayesinde desenlerinden ışıklar çıkacaktır ve karanlığı bölen tatlı bir görüntü oluşturacaktır. Bebek odalarında tablolar sadece tuvalle sınırlı kalmayacaktır. Direkt duvar üzerine farklı desenler çizebilirsiniz. Hatta çocuğunuzun ellerini büyüme evresine göre parmak boyalarla boyayabilir duvara iz bırakabilirsiniz. Bu şekilde çocuğunuza da unutamayacak anılar bırakabilirsiniz. Çocuk odası kanvas tablo vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Çünkü tablolarda çocuklar için öğretici nitelikler taşımaktadır. Bebek odası tablolarında ay ve tavşan desenleri daha çok kullanılmaktadır. Ay kullanılmasının asıl nedeni çocuklara uykuyu sevdirerek uykularını bir düzen içine koymaktır.

Çocuk odası için tablolar oldukça fazla çeşidesahiptir. Bunun asıl sebebi ise çocukların beyinleri yetişkinlere göre daha hızlı çalışmaktadır. Bu sayede öğrenme ve eğitilmeleri daha hızlıdır. Bu koşullarda göz önünde bulunduğunda çocuk odalarının vazgeçilmezi eğitici çocuk odası tabloları olmaktadır.

Çocuk tabloları da kullanıldıktan sonra çocuğunuz için en uygun oda hazırlanmış olacaktır. 

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.