• Tablo Modelleri
    0
    0
    0

Atlar eski zamanlardan beri insanoğullarının kullandığı evcilleştirilmesi oldukça kolay olan hayvanlardan bir tanesidir. At özgürlüğün ve zaferin simgesidir. Ayrıca atlar fiziksel olarak da en çok beğenilen hayvanlardan bir tanesidir. Bu nedenle atlara, tablolarda da oldukça sık rastlanmaktadır. Aslında çizimi zor olmasına rağmen hemen hemen her ressamın at ile ilgili bir tablosu vardır. Çünkü atlarda detay oldukça fazladır. Eğer bir atı kusursuzca çizebiliyorsanız bu sizin iyi bir ressam olduğunuzun kanıtıdır. At tabloları oldukça sık rastlayabileceğiniz tablo türlerinden bir tanesidir. Kanvas tablolar çoğunlukla üzerine çizilen tabloların hareketli görünmesini sağlamaktadır. Bu nedenden dolayı at kanvas tabloları oldukça fazla bulunmaktadır.

Asaletin Simgesi: Kanvas At Tabloları

Atların birçok rengi vardır ve bu renkler birçok anlama gelebilmektedir. Örneğin beyaz at tablosu özgürlüğü,temizliği ve saflığı hissettirir size. Siyah at ise gücü, asilliği, sadakati temsil etmektedir. Özellikle bu iki renk bir arada kullanılır ki atın bütün güzelliklerini bir arada hissedebilesiniz.At figürlü tablolar bir anda içinizdeki savaşçı ruhu ortaya çıkartabilmektedir.

Ünlü at tabloları üzerinde yoğunlaşılırsa çoğunluk su üzerinde hareket eden ve yeleleri havada olan atlardır. Bu da atların doğasında olan özgürlüğü ifade edebilen oldukça hoş bir manzaradır. At figürlü tablolar bu şekilde sıralanabilir. Bu sıralama yapıldıktan sonra size düşen kısım bir at tablosu alıp onun içerisinde sakladığı sırları çözmeniz olacaktır. 

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.