• Tablo Modelleri
    0
    0
    0

Tabloların önemi ve kullanımı çok fazla yaygınlaşmıştır. Herkes evine, dekoruna ve dekor renklerine uygun hoşuna giden veya anlamı olan bir tablo alıp evinin en güzel yerine asmaktadır. Evdeki dekorasyon ile bir bütünlük sağlayan tablolar çok fazla ilgi çekmektedir. Birden fazla tablo çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Farklı çerçeve kenarları ve farklı maddeler kullanılarak yapılan tablolar, evlerde dekor amaçlı kullanılmakta ve evin ambiyansını olumlu yönde etkilemektedir. Birçok tablo çeşidinden sadece bir tanesi olan Vintage & Retro tablolar her dönemde dikkat çekmekte ve topladığı ilgiyi sürdürmektedir. Vintage kelimesi geçmiş dönemin modasına ait anlamı taşımaktadır. Retro ise belirli bir zamanı 1960-1970’lerin başını tarif etmekte olan bir kategoridir. Bundan dolayı bu tablolar çok fazla ilgi çekmektedir. Marka tablo sitemizde istediğiniz her modelde tablo mevcut olduğu gibi,hem retro hem de vintage tablolarda mevcuttur.

Eskinin Modası: Vintage Tablolar & Retro Tablolar

En uygun fiyatlarda bulabileceğiniz retro tablolar evinizde adeta 60’ları anımsatacaktır.  Bunun yanı sıra yine sitemizde en güzel tablolar arasında yer alan Vintage tablolar evinize ayrı bir hava katacaktır. Sitemizde Vintage kanvas tablolar da bulunmaktadır. Vintage duvar tabloları modellerine sitemizden ulaşabilir, kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. Retro kanvas tablo sitemizde çokça ziyaret edilen tablolardandır ve en güzel eskitme tablolar da yine sitemizde bulunmaktadır. Her fiyat aralığında tablo bulabileceğiniz sitemiz, size kapıda ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Sipariş ardından kargo ile evinize kadar getirilen sitemizin tabloları ile evinizde görsel bir şölen yaşabilirsiniz

Tüm Türkiye'ye ücretsiz kargo
Kapıda güvenli ödeme avantajı
Tüm kartlara 9 taksit seçeneği
Hakkımızda
2009 yılında Ankara'da kurulan Türkiye'nin kanvas tablo mağazası MarkaTablo'da tek parçalı ve parçalı olarak satın alabileceğiniz onbinlerce model bulunuyor.
0312 354 00 00
destek@markatablo.com
MarkaTablo Facebook
MarkaTablo Twitter
Türkiye'nin kanvas tablo mağazası
3D Güvenli Ödeme
Anlaşmalı Olduğumuz Bankalar

Sitede yer alan tüm materyallerin hakları saklıdır. 2016. MarkaTablo, bir TabloShop markasıdır.